fbpx Skip to content

Dla Domu

Twój dom może zamienić się w mikroelektrownię i być sposobem na uniezależnienie się od zmian cen energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna jest narzędziem do pozyskiwania prądu niemal za darmo. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy obniżyć koszty do 0 złotych uwzględniając dotychczasowe użycie prądu. Planujesz zmiany w swoim domu? Weźmiemy je pod uwagę w naszym projekcie.

Twoja własna mikroelektownia

Dzięki instalacji systemów fotowoltaicznych zwiększasz wartość swojego domu. Możesz potraktować montaż paneli fotowoltaicznych jako inwestycję w przyszłość. Przeciętna instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym zwraca się maksymalnie po dziesięciu latach. Jednak przy rosnących cenach energii, ten czas może być nawet krótszy. Biorąc pod uwagę czas działania paneli słonecznych, który określa się co najmniej na 25 lat, inwestycja może zwrócić się prawie trzykrotnie!

RM Solar dla gospodarstw domowych proponuje kompleksowe działania związane z wymiarowaniem, realizacją, podłączeniem do sieci energetycznej a na specjalne życzenie, również z pozyskaniem stosownego wsparcia finansowego.

Zredukuj rachunki za prąd do 0 zł

Wyobraźmy sobie sytuację, że płacisz 1000 zł rocznie za prąd. Przy wzroście cen energii elektrycznej, za 10 lat będzie to prawdopodobnie 2000 zł. W skali 10 lat daje to 10 000 zł opłat stałych i 10 000 zł wzrostu opłat oddanych, czyli 20 000 zł oddanych bezpowrotnie operatorowi. Nasza propozycja zakłada zaoszczędzenie tych 20 000 zł i redukcji rachunków do 0 zł. Dlaczego? Przy posiadaniu domowej elektrowni opłata za prąd nigdy się nie zmieni - po 10 latach inwestycja będzie się tylko zwracać. Redukuj rachunki za prąd do 0 zł, a zaoszczędzone pieniądze wpłać na swoje konto oszczędnościowe.

W Twoim budżecie tak naprawdę niewiele się zmieni - wielkość kosztów domowego budżetu pozostaje na tym samym poziomie, a kwotę rachunku za prąd zamiast płacić jak dotychczas na konto operatora energetycznego wpłacaj na swoje konto. Inni będą płacić więcej za prąd, a Ty już zawsze tyle samo!

Uzyskaj dofinansowanie na panele

Panele słoneczne to inwestycja w przyszłość nie tylko dla bogatych! Koszty instalacji fotowoltaiki są dziś znacznie niższe niż kilkanaście lat temu, a dodatkowo można je jeszcze obniżyć poprzez dofinansowanie czy ulgę podatkową. Banki oferują specjalne kredyty na instalację odnawialnych źródeł energii, możesz też skorzystać z rządowych programów wsparcia modernizacji systemu energetycznego. Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu dofinansowania? Skontaktuj się z nami!

Instalacja i serwis paneli słonecznych

Zakres naszych prac to kompleksowy montaż paneli fotowoltaicznych objętych odpowiednią gwarancją. Oferujemy przygotowanie projektu wykonawczego instalacji z jego realizacją, przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oprócz tego oferta obejmuje programowanie inwertera i urządzeń monitorujących proces produkcji i zużycia energii elektrycznej oraz przygotowanie zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego. Konstrukcja montażowa objęta jest dziesięcioletnim, a montaż dwuletnim okresem gwarancji.

Dlaczego warto?

Niezależność energetyczna

Zmniejszenie rachunków do 0 zł

Redukcja dwutlenku węgla

Uzyskanie ulgi termomodernizacyjnej

Produkowanie zielonej energii

Inwestycja w przyszłość

Ochrona środowiska

Podniesienie wartości nieruchomości

Zasada 3 Korzyści

1. Redukuj

Wiesz, że jeśli nie zmienimy naszych nawyków, w 2050 roku skończy się świat jaki znamy? Co możesz zrobić, żeby do tego nie doszło? Zmień nawyki energetyczne! Postaw na odnawialne źródła energii, zainstaluj panele fotowoltaiczne i ciesz się środowiskiem. Redukując emisję dwutlenku węgla troszczysz się o nasze otoczenie
 i ratujesz przyszłe pokolenia.

2. Inwestuj

Możesz potraktować montaż paneli fotowoltaicznych jako inwestycję w przyszłość. Przeciętna instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym zwraca się maksymalnie po dziesięciu latach. Jednak przy rosnących cenach energii, ten czas może być nawet krótszy. Biorąc pod uwagę czas działania paneli słonecznych, który określa się co najmniej na 25 lat, inwestycja może zwrócić się prawie trzykrotnie!

3. Zarabiaj

Uniezależnij się od podwyżek za prąd, w szybkim czasie spłać inwestycję i zarabiaj na panelach fotowoltaicznych! Ceny prądu stale rosną, ale bycie właścicielem swojej własnej mikroelektrowni rozwiązuje ten problem. Zamiast płacić dostawcy energii, zarabiasz na swojej własnej fotowoltaice.

Zapytaj o ofertę