Przestań płacić za prąd

Poznaj naszą ofertę dla budownictwa wielorodzinnego

Inwestycja
Inwestycja

Korzyści dla budownictwa wielorodzinnego

Odnawialne źródła energii nie muszą być montowane wyłącznie na domkach jednorodzinnych! Takie rozwiązanie sprawdzi się także w budownictwie wielorodzinnym - prąd produkowany przez instalację fotowoltaiczną może być przeznaczony na zaopatrzenie części wspólnych - na oświetlenie piwnic, klatki schodowej czy zasilanie windy. 

Fotowoltaika w spółdzielniach mieszkaniowych niesie za sobą kilka korzyści: 

  • realne obniżenie rachunków za energię elektryczną przez ponad 25 lat 
  • podniesienie wartości nieruchomości

RM Solar dla budownictwa wielorodzinnego proponuje kompleksowe działania związane z wymiarowaniem, realizacją, podłączeniem do sieci energetycznej a na specjalne życzenie, również z pozyskaniem stosownego wsparcia finansowego.

Wykorzystaj słońce i zasilaj swoją wspólnotę!

Oszczędność

Instalacja i serwis

Instalacja paneli fotowoltaicznych jest rozwiązaniem funkcjonalnym - korzystanie z energii wyprodukowanej przez panele słoneczne, nie wiąże się z wymianą instalacji elektrycznej w budynku. Instalacja jest podłączana do urządzeń, które już istnieją, z reguły do skrzynki rozdzielczej. Sam system jest też bezobsługowy i praktycznie nie generuje kosztów eksploatacyjnych. 

Instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu bloku mieszkalnego pozwoli na szybki zwrot inwestycji i obniżenie kosztów energii. Warto pamiętać, że takie rozwiązanie jest całkowicie zeroemisyjne - energia jest czysta i nie musimy martwić się produkcją dodatkowych ton dwutlenku węgla. Fotowoltaika daje bardzo wymierne profity ekonomiczne dla wszystkich spółdzielców.

Oszczędność
Finansowanie
Finansowanie

Korzystne opcje finansowania

Ustawa z dnia 23 stycznia 2020r. o zmianie ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów określa konkretne wsparcie w przypadku gdy wraz z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w budynku zostanie zainstalowana mikroinstalacja odnawialnego źródła energii. Wysokość premii stanowi 21% kosztów poniesionych na realizację przedsięwzięcia. 

Optymalny dobór wielkości instalacji do profilu zużycia energii oraz uzyskane dofinansowanie może zrównoważyć korzyści i koszty finansowania. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna nie będzie dodatkowym obciążeniem dla mieszkańców.

Santander
PKO BP
Credit Agricole
BOŚ Bank
Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin.
Lub przejdź do formularza kontaktowego
Zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin.
Lub przejdź do formularza kontaktowego

Dlaczego warto zaufać RM Solar?

Andrzej C.

„Bardzo fachowa i sympatyczna wizyta przedstawiciela, który odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo konkurencyjna oferta. Jedyna do tej pory firma, która zaproponowała zrobienie wizualizacji. Warte polecenia.”

Rafał P.

„Szybkość, sprawność, profesjonalność. Zdecydowanie polecam!”

Andrzej D.

„Instalacja szybko założona, wszystko działa bez problemów. Polecam.”

Andrzej C.

„Firmę RM Solar oceniam dobrze. Z umowy wywiązała się fachowo i sprawnie. Wykazała się determinacją w pokonaniu nieprzewidzianych trudności ze strony pokrytego dachówką karpiówką dachu.”

Ośrodek w Kalsku

„Jako inwestor stwierdzam, że prace zostały wykonane terminowo. Doświadczona kadra, organizacja pracy oraz potencjał techniczny były gwarantem wysokiego poziomu wykonanych prac”

DREAM PEN

"Firma RM Solar jest wiarygodna i dysponuje doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Posiada
kadrę oraz potencjał techniczny niezbędny do realizacji powierzonych zadań”

JAROSŁAW OKIŃCZYC PPHU DROP SHOT

Całość powierzonych prac została wykonana w sposób profesjonalny (...). Z przyjemnością możemy polecić Firmę RM Solar jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę robót w zakresie projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych.  

Mikolaj S

Dziękuje za pomoc i współpracę.
Rzetelnie, profesjonalnie i co ważne uczciwie.
Polecam!

Krzysztof S.

Jestem bardzo zadowolony z firmy RM Solar. Firma wykonała projekt instalacji fotowoltaicznej, wizualizację, dostawę i montaż podzespołów, uruchomienie instalacji fotowoltaicznej, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania oraz załatwia formalności z dostawcą prądu. (...)

Jacek M.

Profesjonalna firma z rzetelnym podejściem do klienta. Przedstawiciel
oraz ekipa montująca na najwyższym poziomie. Tak trzymać.
POLECAM

janina jan k.

Moje doświadczenie współpracy z firmą RM Solar, jest wyłącznie bardzo pozytywne. Wysoko oceniam rzetelność przedstawiciela, jak również umiejętności fachowe i wiedzę merytoryczną ekipy montażowej. (...)

Dawid P.

Polecam firmę RM Solar przy wyborze solarów słonecznych, mega profesjonalne podejscie do sprawy, zaangazowanie oraz kompetencja na najwyzszym poziomie. Sprawdzilem i moge smialo zarekomendowac ich uslugi.

Krystyna J.

RM Solar to niezawodna firma, z dużym doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jestem zadowolona z wykonania współpracy i dobrej ceny. Polecam jako rzetelnego wykonawcę.

Wiesław P.

Pierwsza firma która przy ofertowaniu wykonała wizualizację instalacji i nie podała się przy moim dachu - dach kopertowy w krzyż. Ekipa montażystów - pełny profesjonalizm. Polecam całym sercem firmę RM Solar jako wykonawcę instalacji fotowoltanicznej

Michał L.

Jestem zadowolony,doradztwo, fachowość ,montaż
sprawnie ,dobra cena.

Mikołaj S

Ekspresowa wycena i pomocny przedstawiciel. Firma zaproponowała darmowy audyt, dobrali odpowiedni sprzęt. Wszystko działa jak należy. Polecam.


Ireneusz K

               

Praktycznie wszystko. Wykonanie, solidność, miła obsługa. 

Zdzisław J

               

Jestem całkowicie zadowolony. Polecam i pozdrawiam. 

Dawid P

Polecam firmę RM SOLAR przy wyborze solarów słonecznych, mega profesjonalne podejście do sprawy, zaangażowanie, oraz kompetencja na najwyższym poziomie. Sprawdziłem i mogę śmiało zarekomendować ich usługi. 

Wiesław P

Kontakt z klientem, przygotowanie oferty, ekipa montażystów - pełny profesjonalizm. Firma godna polecenia. 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy darmową wycenę Twojej instalacji!

RM Solar

NIP 9731048291
REGON 368884867
KRS 0000707360

Skontaktuj się

+48 787 015 330
biuro@rmsolar.pl
ul. Zimna 3
Zielona Góra, 65-707
Copyright 2021, RM Solar.