fbpx Skip to content

Fotowoltaika dla biznesu

Prowadząc własną firmę, ważna jest racjonalizacja kosztów i ich optymalizacja. By lepiej zarządzać finansami warto pomyśleć o możliwych oszczędnościach. Jednym z rozwiązań może być obniżenie kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej. Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych możesz zredukować wydatki swojej firmy na prąd nawet o 100%.

Indywidualne rozwiązania dla firm

Instalacja fotowoltaiczna powinna odpowiadać realnemu zapotrzebowaniu firmy i jej charakterystyce. Ważne jest uwzględnienie systemów godzinowych pracy urządzeń elektrycznych i ich specyfiki. RM Solar specjalizuje się w obsłudze fotowoltaicznej najbardziej wymagających klientów.

RM Solar dla biznesu proponuje kompleksowe działania związane z wymiarowaniem, realizacją, podłączeniem do sieci energetycznej a na specjalne życzenie, również z pozyskaniem stosownego wsparcia finansowego.

OZE inwestycją w firmę

Instalacja paneli słonecznych w firmie może być nie tylko drogą do obniżenia kosztów działalności, ale także inwestycją w przyszłość. Dzięki ostatniej nowelizacji ustawy OZE, jako przedsiębiorca będziesz mieć możliwość gospodarowania nadwyżką zgromadzonej energii, co zwiększy jeszcze bardziej oszczędności!

Racjonalizacja kosztów w firmie nie jest trudna a skupienie się na oszczędnościach związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest pierwszym krokiem do optymalizacji firmowych wydatków. Jako doświadczony wykonawca z branży fotowoltaicznej pomożemy także w uzyskaniu odpowiedniego wsparcia finansowego od podmiotów zewnętrznych oraz podpowiemy jak uzyskać ulgę termomodernizacyjną na instalację paneli słonecznych.

Finansowanie paneli słonecznych

Twoja firma może być swoim własnym dostawcą energii! Jeśli chcesz uniezależnić się od zmian cen energii elektrycznej instalacja systemów fotowoltaicznych jest rozsądnym rozwiązaniem. Instalacja fotowoltaiczna może być sfinansowana za pomocą środków z funduszy europejskich czy krajowych. Możliwe jest także uzyskanie kredytowania na montaż paneli słonecznych. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci uzyskać odpowiednie finansowanie.

Instalacja i serwis fotowoltaiki

RM Solar oferuje energooszczędne panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które charakteryzują się wieloletnim eksploatacją. Czas działania paneli słonecznych określa się co najmniej na 25 lat. Nasze doświadczenie pozwoli na optymalny dobór systemu fotowoltaicznego oraz systemu montażowego instalacji fotowoltaicznej dla warunków technicznych budynku. W cenie zakupu i montażu systemu otrzymujesz kompletną dokumentację audytowo-projektową. Nie musisz martwić się o czas realizacji inwestycji, nasi specjaliści gwarantują szybki montaż i serwis.

Dlaczego warto?

Niezależność energetyczna

Zmniejszenie rachunków do 0 zł

Redukcja dwutlenku węgla

Uzyskanie ulgi termomodernizacyjnej

Produkowanie zielonej energii

Inwestycja w przyszłość

Ochrona środowiska

Podniesienie wartości nieruchomości

Zapytaj o ofertę