Zestawy fotowoltaiczne od ręki!

Zestawy fotowoltaiczne od ręki!

Jedyne takie miejsce na mapie Zielonej Góry, które oferuje Wam gotowe zestawy fotowoltaiczne od ręki, to właśnie my – RM Solar!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Odpowiedź jest prosta, ale nie krótka. Po pierwsze: jedną z wielu zalet Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki są ceny. Dzięki hurtowym ilościom zamawianych paneli i osprzętu możemy zagwarantować Wam doskonałe oferty na zestawy fotowoltaiczne. Nie od dzisiaj wiadomo, że hurtownie mogą zaoferować swoim klientom lepsze oferty, niż sklepy zajmujące się detalem. Dzięki stałym zamówieniom i doskonałym kontaktom z producentami paneli fotowoltaicznych możemy przedstawić Wam najkorzystniejsze oferty na fotowoltaikę w Zielonej Górze!

Wszystko w jednym miejscu

Prędzej czy później (o ile to już nie miało miejsca) każdy z Was będzie borykał się z problemem zakupu paneli i osprzętu w jednym miejscu. Problemem wynikającym z braków magazynowych danego sklepu. Wtedy czeka Was kompletowanie zamówienia u różnych dostawców. Sytuacja kiedy zamawiamy części w różnych miejscach nigdy nie jest komfortowa. Przede wszystkim może pojawić się problem z synchronizacją dostaw. Zamiast jednego dnia, będziecie czekali na części nawet kilka tygodni, jeżeli w ogóle znajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie. To z kolei może komplikować kwestię terminu montażu przez specjalistów, którzy oferują takie usługi. Aby oszczędzić sobie kłopotów, komplikacji, a przy okazji zyskać czas – najlepiej jest zdecydować się na zakup wszystkich potrzebnych części w jednym miejscu.

Gwarancja na zestawy

Kolejnym plusem zakupu zestawu fotowoltaicznego w jednym miejscu jest gwarancja na wszystkie komponenty. W razie gdyby zdarzyło się, że coś ulegnie awarii nie będziecie musieli odsyłać produktu na drugi koniec świata. Wszystko załatwicie szybko i sprawnie w jednym miejscu!

Zestaw fotowoltaiczny -  montażem czy bez?

Naszym klientom oferujemy także pełną pomoc naszych specjalistów zarówno sprzedawców jak i monterów. Jeżeli chcecie jeszcze bardziej obniżyć koszt instalacji fotowoltaicznej możecie zdecydować się na samodzielny montaż fotowoltaiki lub możecie zlecić to podwykonawcy. Chcesz dowiedzieć się jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie w RM Solar? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy darmową wycenę Twojej instalacji!

RM Solar

NIP 9731048291
REGON 368884867
KRS 0000707360

Skontaktuj się

+48 787 015 330
biuro@rmsolar.pl
ul. Zimna 3
Zielona Góra, 65-707
Copyright 2021, RM Solar.