Twoje Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki

Twoje Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki

To nowa inicjatywa naszej firmy. Powstała po to, aby ułatwić przyszłym prosumentom zrealizowanie planów i marzeń związanych z posiadaniem własnej mikroelektrowni. Co  wyróżnia Twoje Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki od innych ofert, z jakimi możecie się spotkać na rynku?

Wszystko w jednym miejscu – kompleksowo i bez kombinacji

Czyli doskonały sposób na to, aby proces inwestowania w OZE stał się jeszcze łatwiejszy! Najważniejszą zaletą Twojego Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki, poza niską ceną zestawów, jest możliwość zakupienia ich w całości w jednym miejscu. Aby zacząć swoją przygodę z fotowoltaiką nie musisz jeździć „od drzwi do drzwi” i pytać o dostępność elementów systemu w przystępnych cenach lub zamawiać ich przez internet licząc na szybką dostawę. W naszej hurtowni fotowoltaicznej masz gwarancję kompletności całego systemu, aż po ostatnią śrubkę. Zadbają o to oczywiście nasi doradcy – specjaliści, których wiedza i doświadczenie pozwolą na dostosowanie mocy, układu i innych parametrów instalacji do Waszych potrzeb.

Oszczędzaj czas, oszczędzaj pieniądze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że decyzja o zainwestowaniu w fotowoltaikę nie jest łatwa. Wiąże się to z wieloma wydatkami i wysokim zaangażowaniem zakupowym. Jednak jeśli zdecydujesz się już na korzystanie z OZE, aby oszczędzać pieniądze, warto zainwestować również w sprawdzonego dystrybutora fotowoltaiki, aby zaoszczędzić czas. W jaki sposób? Kupując cały zestaw w jednym miejscu! Jeżeli zajmujecie się montażem fotowoltaiki czas również dla was jest bardzo istotny. Szybsze skompletowanie zestawu sprawi, że będziecie mogli przyjąć i wykonać więcej zleceń!

„Twoje” – bo jesteśmy dla Ciebie!

Czyli kierujemy się hasłem „Klient nasz Pan!”, ale z uwzględnieniem tego, co będzie dla niego najlepsze. Nasza wiedza i doświadczenie są do Waszej dyspozycji na każdym etapie inwestycji i korzystania z fotowoltaiki. Naszą misją jest zwiększenie świadomości i pomoc w ochronie środowiska i cieszymy się za każdym razem, kiedy możemy przyczynić się do realizacji kolejnej instalacji korzystającej ze słonecznej energii. Powiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić, aby Twoja mikroelektrownia stała się faktem dokonanym, a my pomożemy Ci zrealizować to marzenie!

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy darmową wycenę Twojej instalacji!

RM Solar

NIP 9731048291
REGON 368884867
KRS 0000707360

Skontaktuj się

+48 787 015 330
biuro@rmsolar.pl
ul. Zimna 3
Zielona Góra, 65-707
Copyright 2021, RM Solar.