Sklep fotowoltaika

Sklep fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna jest najczęściej wykorzystywana jako układ, który zasila nasz dom w energię elektryczną, dzięki wykorzystywaniu energii słonecznej. Takie rozwiązanie może okazać się najlepszą opcją. Potencjał energetyczny słońca jest niezwykle duży i niesie ze sobą wiele korzyści dla środowiska. Opcja instalacji paneli fotowoltaicznych w trzech krokach (redukuj, inwestuj, zarabiaj) jest teraz możliwa w jeszcze prostszej formie. Dowiedz się, co oferuje nasz sklep z fotowoltaiką.

Sklep inny, niż wszystkie

Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki to efekt działań, jakie podjęła nasza firma, aby ułatwić inwestycję w fotowoltaikę przyszłym prosumentom. W każdym sklepie jaki znaliście do tej pory z pewnością można spotkać się z życzliwą obsługą, która doradzi w wyborze produktów, z szeroką ofertą i różnorodnością przekrojów cenowych. Podobnie jest w sklepie RM Solar. Różnicą jednak jest to, że nie kupisz tu typowych produktów – Twoje Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki to miejsce, w którym możesz zakupić kompletny zestaw fotowoltaiczny dostosowany do Twoich potrzeb! Dobrze, ale co to znaczy kompletny zestaw fotowoltaiczny?

Kompletne zestawy fotowoltaiczne

Zestaw fotowoltaiczny, jak pewnie się domyślasz, to nie tylko panele fotowoltaiczne, chociaż to one są jego podstawowym elementem. Poza nimi kluczowym elementem jest również falownik. W uproszczeniu odpowiada on za przetwarzanie prądu stałego w prąd zmienny. Duży wpływ na moc instalacji ma również odpowiedni dobór optymalizatorów, które chronią przed spadkiem wydajności produkcji energii. To wszystko spięte jest okablowaniem. W naszym sklepie znajdziecie okablowanie, które jest antygryzoniowe, które nie tylko chroni przed atakiem szkodników, ale również  jest odporne na promieniowanie UV, niekorzystne warunki atmosferyczne i skrajne temperatury.

Sklep fotowoltaiczny, czyli Twoje Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki

Oferta Twojego Centrum Dystrybucji łączy w sobie wszystko to, co oferują producenci fotowoltaiki na całym świecie, jednak z jeszcze dogodniejszym dla Ciebie sposobem zakupu. Specjaliści, jakich spotkasz w sklepie RM Solar pomogą Ci obliczyć jaka moc instalacji fotowoltaicznej będzie najlepsza dla Twojego domu lub przedsiębiorstwa. Następnie z pomocą profesjonalnego doradcy będziesz mógł wybrać najbardziej dogodne elementy zestawu fotowoltaicznego, które jednocześnie będą idealnie dopasowane do Twojego portfela. Ceny za 1 kWp zestawu fotowoltaicznego zaczynają się już od 2600 zł, a ceny montażu od 700 zł za 1 kWp! W zależności od tego, jak dużej instalacji będziesz potrzebował, aby w pełni zaspokajać potrzeby energetyczne domu lub biura, tyle wyniesie Twoja inwestycja – bez żadnych dodatkowych opłat! 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy darmową wycenę Twojej instalacji!

RM Solar

NIP 9731048291
REGON 368884867
KRS 0000707360

Skontaktuj się

+48 787 015 330
biuro@rmsolar.pl
ul. Zimna 3
Zielona Góra, 65-707
Copyright 2021, RM Solar.