Projekt fotowoltaika

Projekt fotowoltaika

Projekty fotowoltaiczne to coś, do czego przykładamy uwagę każdego dnia. Cieszymy się, mogąc widzieć jak powstaje kolejna instalacja oraz jak kolejni prosumenci mogą cieszyć się zyskami ze swojej inwestycji. Każdy projekt fotowoltaiki to tak naprawdę cegiełka, jaka składa się na naszą misję – ratowanie środowiska poprzez dostarczanie klientom rozwiązań, które jednocześnie pomagają zredukować ich rachunki za prąd. Właśnie to jest głównym projektem RM Solar.


Ekologia

Jeżeli chcesz pomóc planecie działaj ekologicznie!  Dlatego nasz projekt, który zakłada rozpowszechnianie paneli fotowoltaicznych zrodził się przede wszystkim z troski o środowisko. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii chroni nas przed skutkami spalania zasobów takich jak węgiel czy ropa. Korzystanie ze źródeł energii innych niż OZE stanowi ogromne zagrożenie dla zasobów mineralnych i naturalnych naszej planety. Ponadto ogromną zaletą wykorzystywania energii ze Słońca jest zerowa emisja dwutlenku węgla i pyłu PM10, które w nadmiarze są bardzo szkodliwe. 


Pracownicy

O to, aby projekt rozpowszechniania fotowoltaiki został wprowadzony w życie dbają nasi pracownicy. Możemy bez wahania powiedzieć, że RM Solar to grupa ludzi, której przyświeca wspólny cel. W naszym projekcie stawiamy na rozwój, innowacyjność i kompleksową obsługę. Dzięki takiemu podejściu i rzetelności naszych pracowników zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni i wyróżniani w wielu konkursach. To wszystko sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do działania nad naszym projektem, którym jest fotowoltaika. 


Klienci

Każda inicjatywa, której podejmują się prosumenci sprawia, że nasze działania naprawdę mają sens. Wpływ firm, które produkują czy instalują fotowoltaikę widać gołym okiem i w liczbach. Rynek fotowoltaiki rozwija się najszybciej spośród OZE. Statystyki wyraźnie pokazują, że największy udział w korzystaniu z energii fotowoltaicznej w Polsce nie płynie z farm czy dużych instalacji fotowoltaicznych, ale właśnie z mikroelektrowni, które są wykorzystywane na potrzeby klientów indywidualnych. Przewiduje się również, że przyrost mocy z fotowoltaiki będzie rósł w siłę – do tego stopnia, że do roku 2025 całkowita moc zainstalowana w Polsce może osiągnąć 7,8 GW. To oznacza, że coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania dla swoich nieruchomości z czego my, jako producenci fotowoltaiki jesteśmy bardzo dumni.


Nasz projekt – fotowoltaika

To wszystko sprawia, że dla nas  fotowoltaika stała się prawdziwym celem funkcjonowania firmy i celem życia wielu jej pracowników i założycieli. Działamy na rynku już od wielu lat i z dumą obserwujemy, jak rynek fotowoltaiki systematycznie zyskuje nowych entuzjastów. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, spółdzielni mieszkaniowych, jak i gospodarstw rolnych czy firm. Jeżeli Ty również jesteś zainteresowany włączeniem się w rynek OZE i zainwestowaniem w fotowoltaikę – zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Fotowoltaika to zawsze dobra decyzja!

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy darmową wycenę Twojej instalacji!

RM Solar

NIP 9731048291
REGON 368884867
KRS 0000707360

Skontaktuj się

+48 787 015 330
biuro@rmsolar.pl
ul. Zimna 3
Zielona Góra, 65-707
Copyright 2021, RM Solar.