Hurtownia fotowoltaiczna

Hurtownia fotowoltaiczna

Z pewnością wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż hurtowa to coś innego, niż sprzedaż detaliczna. Główną różnicą jest ilość produktów, dostępna w tych dwóch modelach prowadzenia działalności. W RM Solar postanowiliśmy nie rezygnować z żadnej z nich, aby w pełni dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Hurtownia fotowoltaiczna dla przedsiębiorców…

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma kosztami, w tym rachunkami za prąd. Już od wielu lat na rynku europejskim zwiększa się świadomość pozytywnych cech fotowoltaiki oddziałujących zarówno na środowisko, jak i na portfel ich właścicieli. Wybór fotowoltaiki jest krokiem w dobrym kierunku, jeśli chcemy zadbać o oszczędności w przedsiębiorstwie (zwłaszcza w czasie pandemii). Po podjęciu tej decyzji pojawia się kolejna – mianowicie gdzie zaopatrzyć się w fotowoltaikę? Na tym etapie należy przyjrzeć się firmom oferującym fotowoltaikę z ich perspektywy. Każdy detaliczny sprzedawca fotowoltaiki musi podnieść nieco cenę swoich produktów, ponieważ na nią składa się opłata, jaką musieli wcześniej zaoferować wielu pośrednikom. Dlatego w RM Solar pomijamy wszystkie zbędne etapy i sami oferujemy Wam dystrybucję fotowoltaiki prosto od jej producentów!

Hurtownia nie tylko dla firm

A dlaczego klienci detaliczni mieliby interesować się zakupem w hurtowni? Odpowiedź jest prosta. Ze względu na cenę! W Twoim Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki oferujemy towar bezpośrednio od producenta, a więc płacąc za zestaw fotowoltaiczny nie ponosisz tak wysokich kosztów pośredników, które są wliczane w cenę detaliczną. Dlatego RM Solar to idealny wybór nie tylko dla tych, którzy planują założyć farmę fotowoltaiczną lub sami zajmują się montażem i sprzedażą fotowoltaiki, ale również dla prosumentów, którzy planują zainwestować we własną mikroelektrownię dla domu jednorodzinnego.

Wolność wyboru

Poza najniższą ceną nasza hurtownia fotowoltaiczna charakteryzuje się jeszcze jedną istotną rzeczą – zostawiamy naszym klientom wolność wyboru. Oczywiście nasi specjaliści służą radą i pomocą w doborze zestawu fotowoltaicznego, jednak to klient wie najlepiej, jaki fundusz zaplanował na instalację i na jakie potrzeby ma być ona przeznaczona. Co więcej – w RM Solar nie narzucamy obowiązku korzystania z usługi montażu fotowoltaiki przez naszą firmę. Jeśli chcesz zamontować ją sam lub masz na to inny pomysł – zostawiamy Ci wolną rękę! Oczywiście klienci mogą również skorzystać z opcji montażu w bardzo niskiej cenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Twojego Centrum Dystrybucji Fotowoltaiki – zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy darmową wycenę Twojej instalacji!

RM Solar

NIP 9731048291
REGON 368884867
KRS 0000707360

Skontaktuj się

+48 787 015 330
biuro@rmsolar.pl
ul. Zimna 3
Zielona Góra, 65-707
Copyright 2021, RM Solar.